Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 czerwca 2018, Paulina, Jan, Tomasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomski Bieg Niepodległości

Bytomski Bieg Niepodległości Data publikacji: 15 listopada 2016Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego stylu życia do udziału w Bytomskim Biegu Niepodległości. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 5-kilometrową trasę, a każdy z nich otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Zapisy już trwają!

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy zapisać się za pośrednictwem strony www.zmierzymyczas.pl. Kwota wpisowego wynosi 15 zł i należy ją uregulować w 48 godzin od momentu zapisu. Liczba uczestników jest ograniczona do 200 osób.

Szczegóły na stronie www.osir.bytom.pl. Organizatorem biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Handlowe Plejada w Bytomiu.

Początek biegu o 12.00.

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.