Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomska szkoła pod patronatem uniwersytetu

Bytomska szkoła pod patronatem uniwersytetu Data publikacji: 16 stycznia 2018Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących wraz z czterema innymi placówkami z regionu otrzymały patronat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uroczyste podpisanie dokumentu pieczętującego współpracę bytomskiej szkoły z uczelnią podpisano 9 stycznia w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych UE. Patronat UE z ZSAEiO podpisany został z ramienia UE przez prof. Sławomira Smyczka- Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji, a ze strony ZSAEiO przez dyrektor szkoły Dagmarę Jarosz-Lewandowską.

Po podpisaniu patronatu dr Marcin Baron, pracownik naukowy Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych UE Katowice, poprowadził interaktywny wykład na temat innowacji dydaktycznych. Nie zabrakło ciekawej dyskusji dotyczącej współczesnej edukacji. Swoimi opiniami podzielili się zarówno nauczyciele jak i uczniowie.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZSAEiO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.