Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lutego 2018, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/2019 w Bytomiu

Urząd Miejski w Bytomiu informuje, że rekrutacja do przedszkoli miejskich/oddziałów przedszkolnych w szkołach, organizacyjnie podległych przedszkolom rozpocznie się od 5 marca 2018 roku.

Bytomska szkoła pod patronatem uniwersytetu

Bytomska szkoła pod patronatem uniwersytetu Data publikacji: 16 stycznia 2018Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących wraz z czterema innymi placówkami z regionu otrzymały patronat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Uroczyste podpisanie dokumentu pieczętującego współpracę bytomskiej szkoły z uczelnią podpisano 9 stycznia w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych UE. Patronat UE z ZSAEiO podpisany został z ramienia UE przez prof. Sławomira Smyczka- Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji, a ze strony ZSAEiO przez dyrektor szkoły Dagmarę Jarosz-Lewandowską.

Po podpisaniu patronatu dr Marcin Baron, pracownik naukowy Katedry Badań Strategicznych i Regionalnych UE Katowice, poprowadził interaktywny wykład na temat innowacji dydaktycznych. Nie zabrakło ciekawej dyskusji dotyczącej współczesnej edukacji. Swoimi opiniami podzielili się zarówno nauczyciele jak i uczniowie.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZSAEiO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.