Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lipca 2018, Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomska Nagroda Gospodarcza. Rusza kolejna edycja

Bytomska Nagroda Gospodarcza. Rusza kolejna edycja Data publikacji: 20 stycznia 2014Przed nami kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia. Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku, Mikrofirmę Roku oraz Produkt Roku.

Włączenie się we współzawodnictwo o tytuł laureata w wybranej kategorii stworzy Państwu możliwość dokonania oceny i porównania osiągnięć własnej firmy
w stosunku do działalności innych przedsiębiorców z terenu naszego miasta. Oceniane będą przede wszystkim: pozycja finansowa, strategia, potencjał produkcyjno - usługowo - handlowy oraz zasoby ludzkie.

Wypełniony formularz zgłoszenia należy złożyć do 5 lutego w Kancelarii Prezydenta Miasta i Rady Miejskiej (I piętro, pokój nr 224) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego lub przesłać pocztą elektroniczną na adres pz@um.bytom.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Pobierz formularz
Pobierz regulaminAutor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.