Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 lipca 2018, Kamil, Robert, Szymon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bytomska Nagroda Gospodarcza

Bytomska Nagroda Gospodarcza Data publikacji: 3 lutego 2014Przed nami kolejna edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta Bytomia. Prezydent Bytomia i Bytomska Rada Biznesu zapraszają bytomskich przedsiębiorców do udziału w konkursie na Firmę Roku, Mikrofirmę Roku oraz Produkt Roku. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 5 lutego.

Włączenie się we współzawodnictwo o tytuł laureata w wybranej kategorii stworzy Państwu możliwość dokonania oceny i porównania osiągnięć własnej firmy w stosunku do działalności innych przedsiębiorców z terenu naszego miasta. Oceniane będą przede wszystkim: pozycja finansowa, strategia, potencjał produkcyjno - usługowo - handlowy oraz zasoby ludzkie.

Wypełniony formularz zgłoszenia należy złożyć do 5 lutego w Kancelarii Prezydenta Miasta i Rady Miejskiej (I piętro, pokój nr 224) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego lub przesłać pocztą elektroniczną na adres pz@um.bytom.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Pobierz formularz

Zobacz regulamin


Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.