Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 października 2018, Florentyny, Ambrozego, Gawla

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomska Barbórka, czyli Szombierki Rally Cup 2017

Bytomska Barbórka, czyli Szombierki Rally Cup 2017 Data publikacji: 23 listopada 2017Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 26 listopada na 4 rundę Szombierki Rally Cup, w której miłośnicy szybkich samochodów po raz ostatni w tym roku będą rywalizować na torze wokół stadionu miejskiego przy ul. Frycza – Modrzewskiego.

W rajdzie do walki o podium wystartują załogi jadące w różnych samochodach rajdowych jak: Subaru, Honda, Citroen, Fiat, Peugeot czy Suzuki. 4 runda Rally Cup zwana „Bytomską Barbórką” rozstrzygnie o tym, kto zostanie mistrzem sezonu 2017. Zapowiada się więc bardzo ciekawy i widowiskowy dla kibiców rajd wokół stadionu miejskiego przy ul. Frycza - Modrzewskiego. Początek o godz. 11.00.

Więcej szczegółów na stronie www.rajdowka.pl

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.