Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2018, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ruszył przetarg na przebudowę boiska w Bytomiu - Miechowicach

Kolejny obiekt sportowy w Bytomiu doczeka się gruntownej modernizacji. We wtorek /30 stycznia/ ogłoszono przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego KS Silesia w Bytomiu – Miechowicach przy ul. Dzierżonia. Wartość inwestycji to ponad 4,2 mln zł.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy szermierze znowu z medalami

Bytomscy szermierze znowu z medalami Data publikacji: 13 maja 2014Złoto, srebro i brąz. To kolejny dorobek medalowy zawodników Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego i MDK nr 1 w Bytomiu.

Tym razem podczas Memoriału Jerzego Janikowskiego w Katowicach najlepiej spisał się Patryk Adamczyk, reprezentujący barwy MDK nr 1. W kategorii młodzików nasz zawodnik był bezkonkurencyjny, pewnie zdobywając złoty krążek.

Srebro wywalczyła Julia Gwóźdź, zaś brąz Oliwia Włoczka. Obie zawodniczki reprezentują Bytomskie Towarzystwo Szermiercze.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Bytomskie Towarzystwo Szermiercze

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.