Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy siłacze zaprezentowali swoje umiejętności

Bytomscy siłacze zaprezentowali swoje umiejętności Data publikacji: 13 czerwca 2016Siłacze z bytomskiego klubu Skarpa Bytom gościli w Szkole Podstawowej nr 46 w Bytomiu, gdzie zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności, ale także zachęcali do uprawiania sportu.

Podczas spotkania zawodnicy przygotowali konkurencje zarówno dla uczniów, jak również rodziców. Było wyciskanie sztangi leżąc, przetaczanie opony, a także inne pokazy związane ze sportami siłowymi, w których wzięli udział medaliści mistrzostw Polski i Europy - Maciej Indycz, Marcin Gorzędowski oraz Grzegorz Pawłowski.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KS Skarpa Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.