Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 marca 2018, Pelagia, Feliks, Zbyslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy brydżyści wezmą udział w Mistrzostwach Europy

Bytomscy brydżyści wezmą udział w Mistrzostwach Europy Data publikacji: 12 lipca 2016Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta - brydżyści Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy Par Juniorów w łotewskiej Lipawie. Przypomnijmy, że bytomianie to aktualni Mistrzowie Świata Juniorów Młodszych z 2014 roku.

Młodzi brydżyści dwa lata temu w Istambule odnieśli spektakularne zwycięstwo zdobywając Mistrzostwo Świata Juniorów, pokonując w finale zawodników z Francji. Teraz nasi brydżyści staną przed kolejną szansą, aby w swoim sportowym dorobku zdobyć kolejny złoty medal na prestiżowej imprezie. Mistrzostwa w łotewskiej Lipawie rozpoczną się już w najbliższą środę, 13 lipca i potrwają do 17 lipca.

Aktualnie oprócz tytułu Mistrzów Świata Tomasz Pawełczyk i Michał Kaleta mają na swoim koncie również tytuły: Mistrzów Śląska juniorów z 2014 i 2015 roku, a także Drużynowych Mistrzów Polski Młodzieży Szkolnej z kwietnia 2016 roku.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Sabina Przedmojska

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.