Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bytomianka walczy o stypendium

Bytomianka walczy o stypendium Data publikacji: 10 stycznia 2018Karolina Szatkiewicz jako jedyna bytomianka startuje w oficjalnym konkursie PZU "Inwestycja w Przyszłość".

Konkurs jest adresowany do studentów, którzy mają na swoim koncie ciekawe projekty i stawiają sobie ambitne cele. Uczestnik wysyła CV w postaci filmu i przez następne 2 tygodnie odbywa się głosowanie. Trwa ono do 23 stycznia. Nagroda to stypendium w wysokości 5 tysięcy złotych.

Bytomianka pracowała z uchodźcami z Syrii oraz Afganistanu, z osobami niepełnosprawnymi w Stanach Zjednoczonych. Jest studentką trzeciego roku studiów, zwiedziła ponad 30 krajów i wciąż jej mało - zamierza realizować swoje marzenia.

CV Karoliny Szatkiewicz w postaci filmu znajdziemy na stronie:
https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1039

Niemal wszystkie sceny zostały nakręcone w naszym mieście.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.