Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
27 kwietnia 2018, Felicja, Teofil, Zyta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bytomianka walczy o stypendium

Bytomianka walczy o stypendium Data publikacji: 10 stycznia 2018Karolina Szatkiewicz jako jedyna bytomianka startuje w oficjalnym konkursie PZU "Inwestycja w Przyszłość".

Konkurs jest adresowany do studentów, którzy mają na swoim koncie ciekawe projekty i stawiają sobie ambitne cele. Uczestnik wysyła CV w postaci filmu i przez następne 2 tygodnie odbywa się głosowanie. Trwa ono do 23 stycznia. Nagroda to stypendium w wysokości 5 tysięcy złotych.

Bytomianka pracowała z uchodźcami z Syrii oraz Afganistanu, z osobami niepełnosprawnymi w Stanach Zjednoczonych. Jest studentką trzeciego roku studiów, zwiedziła ponad 30 krajów i wciąż jej mało - zamierza realizować swoje marzenia.

CV Karoliny Szatkiewicz w postaci filmu znajdziemy na stronie:
https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1039

Niemal wszystkie sceny zostały nakręcone w naszym mieście.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.