Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
16 lipca 2018, Maria, Stefan, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bytomianka walczy o stypendium

Bytomianka walczy o stypendium Data publikacji: 10 stycznia 2018Karolina Szatkiewicz jako jedyna bytomianka startuje w oficjalnym konkursie PZU "Inwestycja w Przyszłość".

Konkurs jest adresowany do studentów, którzy mają na swoim koncie ciekawe projekty i stawiają sobie ambitne cele. Uczestnik wysyła CV w postaci filmu i przez następne 2 tygodnie odbywa się głosowanie. Trwa ono do 23 stycznia. Nagroda to stypendium w wysokości 5 tysięcy złotych.

Bytomianka pracowała z uchodźcami z Syrii oraz Afganistanu, z osobami niepełnosprawnymi w Stanach Zjednoczonych. Jest studentką trzeciego roku studiów, zwiedziła ponad 30 krajów i wciąż jej mało - zamierza realizować swoje marzenia.

CV Karoliny Szatkiewicz w postaci filmu znajdziemy na stronie:
https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1039

Niemal wszystkie sceny zostały nakręcone w naszym mieście.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.