Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 grudnia 2018, Nina, Celina, Walerian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bytomianka Jesieni dla Kasi Grzesiek

Bytomianka Jesieni dla Kasi Grzesiek Data publikacji: 23 listopada 2017Wokalistka Katarzyna Grzesiek, została uhonorowana tytułem Bytomianki Jesieni 2017 Wczoraj /22 listopada/ odebrawszy statuetkę, zaczarowała publiczność swoim głosem.

Jak czytamy w rekomendacji: Za konsekwencję działania, wspaniały głos, gust muzyczny (...), zaangażowanie i pomoc w wielu przedsięwzięciach realizowanych w Bytomiu zasługuje z całą pewnością, aby obok takich wokalistek jak Marta Król, Kasia Moś czy Ewa Uryga dołączyć do panteonu nagrodzonych przez stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych wspaniałych i niezwykłych bytomianek, z których mieszkańcy miasta są szczególnie dumni.

Muzyka i śpiew są obecne w życiu Kasi odkąd pamięta. Kiedy miała 15 lat zauważono, że ma niezłą barwę głosu i zaczęto zachęcać ją do występów. Pierwsze popisy wokalne to piosenki Arki Noego i kolędy. W miarę jak dorastała, repertuar się zmieniał, ale muzyka religijna - gospel - przypadła jej do gustu. Na tyle, że zaczęła śpiewać z zespołem Ginger Vox.

Wokalista odnajduje się doskonale w co najmniej kilku muzycznych gatunkach. Poza gospel także w hip-hopie, jazzie czy popie, co zaowocowało między innymi takimi występem jak: Sylwester Polsatu, Koncert z okazji XX. lecia Polsatu w Teatrze Wielkim w Warszawie, projekt „Polska w hołdzie Powstańcom Śląskim” emitowanym w TV i innymi. Kasia angażuje się w wiele projektów muzycznych na różnych scenach, bierze także udział w akcjach społecznych i przedsięwzięciach charytatywnych.

Galę wręczenia wyróżnienia utalentowanej bytomiance, uświetnił występ młodzieży z grupy teatralnej działającej przy MDK.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.