Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bytomianka Jesieni dla Kasi Grzesiek

Bytomianka Jesieni dla Kasi Grzesiek Data publikacji: 23 listopada 2017Wokalistka Katarzyna Grzesiek, została uhonorowana tytułem Bytomianki Jesieni 2017 Wczoraj /22 listopada/ odebrawszy statuetkę, zaczarowała publiczność swoim głosem.

Jak czytamy w rekomendacji: Za konsekwencję działania, wspaniały głos, gust muzyczny (...), zaangażowanie i pomoc w wielu przedsięwzięciach realizowanych w Bytomiu zasługuje z całą pewnością, aby obok takich wokalistek jak Marta Król, Kasia Moś czy Ewa Uryga dołączyć do panteonu nagrodzonych przez stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych wspaniałych i niezwykłych bytomianek, z których mieszkańcy miasta są szczególnie dumni.

Muzyka i śpiew są obecne w życiu Kasi odkąd pamięta. Kiedy miała 15 lat zauważono, że ma niezłą barwę głosu i zaczęto zachęcać ją do występów. Pierwsze popisy wokalne to piosenki Arki Noego i kolędy. W miarę jak dorastała, repertuar się zmieniał, ale muzyka religijna - gospel - przypadła jej do gustu. Na tyle, że zaczęła śpiewać z zespołem Ginger Vox.

Wokalista odnajduje się doskonale w co najmniej kilku muzycznych gatunkach. Poza gospel także w hip-hopie, jazzie czy popie, co zaowocowało między innymi takimi występem jak: Sylwester Polsatu, Koncert z okazji XX. lecia Polsatu w Teatrze Wielkim w Warszawie, projekt „Polska w hołdzie Powstańcom Śląskim” emitowanym w TV i innymi. Kasia angażuje się w wiele projektów muzycznych na różnych scenach, bierze także udział w akcjach społecznych i przedsięwzięciach charytatywnych.

Galę wręczenia wyróżnienia utalentowanej bytomiance, uświetnił występ młodzieży z grupy teatralnej działającej przy MDK.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.