Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bytomianka Jesieni 2016

Bytomianka Jesieni 2016 Data publikacji: 26 października 2016Hildegarda Tyburczyk Bytomianką Jesieni 2016. Wyróżnienie przyznawane przez Ligę Kobiet Nieobojętnych odebrała w siedzibie Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w którym od 10 lat działa bardzo aktywnie.

Hildegarda Tyburczyk była członkiem zespołu opracowującego założenia Bytomskiej Karty Seniora, brała udział w spotkaniach dotyczących  powołania Bytomskiej Rady Seniorów. Od kwietnia 2015 r. pełni funkcję przewodniczącej tej rady. Jest głównym organizatorem Bytomskiej Senioriady. Uczestniczy w wielu konferencjach o zasięgu wojewódzkim i krajowym dotyczących poprawy życia seniorów.

Bytomianka Jesieni 2016 znana jest z tego, że inicjuje udział osób starszych w wielu wydarzeniach nie tylko na terenie Bytomia. Ściśle współpracuje z instytucjami kulturalnymi regionu, zapewniając słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu.

Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: UM w Bytomiu, H. Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.