Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomianin na Mistrzostwach Świata w Karate

Bytomianin na Mistrzostwach Świata w Karate Data publikacji: 10 października 2016Jeden z najbardziej utytułowanych karateków, reprezentujący barwy MUKS Bytom – Michał Sowa, weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Karate, które między 14 a 15 października odbędą się w Krakowie.

W imprezie weźmie udział ponad trzy tysiące zawodników, którzy będą rywalizować w kilkunastu kategoriach. Wśród nich będzie nasz reprezentant – Michał Sowa, który wystąpi w kata indywidualnie oraz w kategorii Fuko-go. Liczymy na bardzo dobry występ naszego karateki.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MUKS Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.