Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Jubileuszowa 100. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna

To będzie wyjątkowa Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna. Już po raz setny zbiorą się miłośnicy jednośladów, którzy przejadą ulicami naszego miasta. Zapraszamy wszystkich rowerzystów do wspólnej zabawy. Zaczynamy w piątek, 27 października o 18.00 na bytomskim Rynku.

Judocy i judoczki powalczą w Memoriale im. Wiśniewskiego

Dla wielu młodych judoków i judoczek to jedna z najważniejszych imprez sportowych w roku. Mowa oczywiście o Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów w Judo, który 4 listopada odbędzie się w Hali na Skarpie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomianie na Mistrzostwach Świata w Karate

Bytomianie na Mistrzostwach Świata w Karate Data publikacji: 12 października 2016Już w najbliższy weekend /14-15 października/ w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Świata w Karate. W tej prestiżowej imprezie, w której udział biorą najlepsi karatecy z całego świata, wystąpi trzech bytomian: Michał Sowa, Julia Bittner oraz Michał Kłosek.

W imprezie weźmie udział ponad trzy tysiące zawodników, którzy będą rywalizować w kilkunastu kategoriach. Wśród nich będą nasi reprezentanci – Michał Sowa, który rewelacyjnie spisywał się w tym roku podczas turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego „Orlen 2016” oraz Julia Bittner i Michał Kłosek. Julia i Michał start w Mistrzostwach Świata w Krakowie zawdzięczają świetnej formie na Mistrzostwach Polski w Sopocie i Pucharze Świata w Tokio.

Wszyscy nasi karatecy będą reprezentować Bytom startując w konkurencjach Kata i Fuku-go.

Liczymy na bardzo dobre występy naszych karateków.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Na zdjęciu Julia Bittner oraz Michał Kłosek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.