Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 stycznia 2018, Maria, Ildefons, Rajmund

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomianie na Mistrzostwach Świata w Karate

Bytomianie na Mistrzostwach Świata w Karate Data publikacji: 12 października 2016Już w najbliższy weekend /14-15 października/ w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Świata w Karate. W tej prestiżowej imprezie, w której udział biorą najlepsi karatecy z całego świata, wystąpi trzech bytomian: Michał Sowa, Julia Bittner oraz Michał Kłosek.

W imprezie weźmie udział ponad trzy tysiące zawodników, którzy będą rywalizować w kilkunastu kategoriach. Wśród nich będą nasi reprezentanci – Michał Sowa, który rewelacyjnie spisywał się w tym roku podczas turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego „Orlen 2016” oraz Julia Bittner i Michał Kłosek. Julia i Michał start w Mistrzostwach Świata w Krakowie zawdzięczają świetnej formie na Mistrzostwach Polski w Sopocie i Pucharze Świata w Tokio.

Wszyscy nasi karatecy będą reprezentować Bytom startując w konkurencjach Kata i Fuku-go.

Liczymy na bardzo dobre występy naszych karateków.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Na zdjęciu Julia Bittner oraz Michał Kłosek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.