Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 października 2017, Halki, Filipa, Przybyslawa

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Bytom - Reporterskim Okiem

Bytom - Reporterskim Okiem Data publikacji: 11 października 2017Pod takim hasłem odbył się konkurs dla miłośników fotografii zorganizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu z okazji 35-lecia powstania placówki. Jego wyniki poznamy podczas wernisażu prac 17 października o 16.00 w Biurze Promocji Bytomia /Rynek 7/.

W konkursie organizatorzy zachęcali bytomian i nie tylko do spojrzenia na nasze miasto okiem reportera i uchwycenie najpiękniejszych miejsc, widoków oraz symboli Bytomia. Efektem tego są piękne zdjęcia, które 17 października będzie można zobaczyć w Biurze Promocji na wernisażu, któremu towarzyszyć będzie ekspozycja prac artystek  z koła plastycznego działającego na Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Podczas wernisażu wystąpią także artystki z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu.

Organizatorem konkursu było Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego, zaś partnerami: Bytomskie Centrum Kultury, Muzeum Górnośląskie, Opera Śląska, Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK i Zakład Fotograficzny FOTO-HANKA.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.