Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 października 2017, Lucyny, Malgorzaty, Wiktora

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Bytom odNowa - informator trafi do mieszkańców

Bytom odNowa - informator trafi do mieszkańców Data publikacji: 24 marca 2016Gdzie jest 100 milionów euro na rewitalizację? To pytanie nurtuje wszystkich zainteresowanych odnową Bytomia. Odpowiadamy na nie w specjalnym informatorze, który w ciągu kilku dni dotrze do bytomian.

Zawiera on także odpowiedzi m.in. na pytania: co to jest specjalna strefa rewitalizacji albo po co Bytomiowi gminny program rewitalizacji? Są tam także mapy z obszarami przeznaczonymi do odnowy.

Informator w nakładzie 80 tys. egzemplarzy trafi do skrzynek pocztowych. Będzie można też pobrać go w Urzędzie Miejskim w Bytomiu, Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7, a także w Referacie Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi przy Rynku 26.

 


Autor: iwo

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.