Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2018, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytom na 4. miejscu w klasyfikacji sportowej Turnieju Miast i Gmin

Bytom na 4. miejscu w klasyfikacji sportowej Turnieju Miast i Gmin Data publikacji: 27 września 2017Zawody siatkarskie, koszykarskie, piłki nożnej, siatkówki plażowej oraz pływackie. To dyscypliny sportowe, które dominowały w ramach XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Dzisiaj, 27 września podsumowano imprezę na Śląsku, gdzie nasze miasto zostało sklasyfikowane na 4. miejscu.

XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin odbywał się w naszym mieście od 26 maja do 1 czerwca na obiektach sportowych w Bytomiu – pływalni odkrytej i krytej, Torkaciku oraz na terenie Miechowickiej Ostoi Leśnej. Zorganizowano wówczas siedem imprez sportowych, w których wzięło ponad 300 uczestników.

Przypomnijmy, że XXIII Sportowy Turniej Miast i Gmin był największą imprezą sportu masowego w Polsce rozgrywaną w ramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Krzysztof Wieczorek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.