Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 stycznia 2019, Marta, Henryk, Mariusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

Pogrzeb prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia. Zgodnie z decyzją Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od piątku, 18 stycznia od godziny 17.00, do soboty, 19 stycznia do godziny 19.00 w kraju będzie obowiązywać żałoba narodowa.

Bytomianie uczcili pamięć Pawła Adamowicza

Minutą ciszy bytomianie uczcili dzisiaj, 15 stycznia pamięć zmarłego wczoraj Pawła Adamowicza. Wielu mieszkańców w milczeniu zapaliło znicze i modliło się za prezydenta Gdańska. Przypomnijmy, że w niedzielę, 13 stycznia doszło do brutalnego ataku na Pawła Adamowicza, w wyniku którego kilkanaście godzin później zmarł.

Rekordowy finał w Bytomiu

W minioną niedzielę, już po raz 27. Bytom i cała Polska, pokazali, że warto pomagać. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tym roku w naszym mieście obfitował w wiele atrakcji.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu

Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu

Lokalizacja inwestycji
ul. Reptowska 86

Wartość inwestycji z wyszczególnieniem źródeł finansowania
Łączne nakłady 0,35 mln zł, z czego:
budżet miasta 0,17 mln zł,
Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej 0,18 mln zł.

Wykonany zakres rzeczowy inwestycji

2007r.
Przeprowadzono przetarg nieograniczony. Wyłoniono wykonawcę.

2008r.
W ramach robót geodezyjnych wykonano pomiary i wytyczono zadania. Wykonano drenaż boiska, podłoże pod boisko i chodniki z kostki. Wybudowano ogrodzenie. Ułożono sztuczną trawę.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.