Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 sierpinia 2018, Helena, Ilona, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu

Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu Data publikacji: 24 stycznia 2014Budowa boiska sportowego przy szkole Podstawowej nr 54 w Bytomiu

Lokalizacja inwestycji
ul. Reptowska 86

Wartość inwestycji z wyszczególnieniem źródeł finansowania
Łączne nakłady 0,35 mln zł, z czego:
budżet miasta 0,17 mln zł,
Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej 0,18 mln zł.

Wykonany zakres rzeczowy inwestycji

2007r.
Przeprowadzono przetarg nieograniczony. Wyłoniono wykonawcę.

2008r.
W ramach robót geodezyjnych wykonano pomiary i wytyczono zadania. Wykonano drenaż boiska, podłoże pod boisko i chodniki z kostki. Wybudowano ogrodzenie. Ułożono sztuczną trawę.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.