Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2018, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

BSAG - obszar 4

Oferta inwestycyjna BSAG - obszar IV

Nieruchomość gruntowa

Położenie: Bytom, ul. Dworska

Powierzchnia: 9.315 m2

Działki nr: 4520/68, 4519/68, 4518/68 wpisane do księgi wieczystej KA1Y/00011243/8, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Bytomiu.

Właściciel: Gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Skomunikowanie przedmiotowego terenu od ul. Dworskiej.

Przeznaczenie terenu: Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Dworska - Wschód, przedmiotowy teren przeznaczony jest pod budowę obiektów usługowych, produkcyjnych oraz składów i magazynów.

Dostępne media: Sieć energetyczna znajduje się w ul. Dworskiej, pozostałe media znajdują się w ul. Odrzańskiej (sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna).

Dodatkowe informacje: Nieruchomość znajduje się na terenie górniczym Bytom-Centrum I.

BSAG IV Dworska 001.jpg
BSAG 4 .jpg
 


Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.