Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 lutego 2018, Marta, Malgorzata, Piotr

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

BSAG - obszar 2

Oferta inwestycyjna BSAG - obszar II

Nieruchomość gruntowa

Położenie: Bytom, ul. Hajdy

Powierzchnia: 28.115 m2

Działki nr: 186/10, 262/11 oraz 267/10 (powstała po podziale 255/10) wpisane do ksiąg wieczystych KA1Y/00011242/1, KA1Y/00060011/1 prowadzonych przez Sąd Rejonowy w Bytomiu

Właściciel: Gmina Bytom

Opis nieruchomości: Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona na obrzeżu strefy śródmiejskiej, około 3 km od centrum Bytomia, pomiędzy ulicą Hajdy oraz bytomskim odcinkiem Obwodnicy oraz autostrady A1. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się ogródki działkowe, zakłady usługowe, nieużytki i tereny zadrzewione. Teren płaski o nieregularnym kształcie. Teren można skomunikować do ulicy Hajdy.

Przeznaczenie terenu:
Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowy teren przeznaczony jest na zabudowę usługową, w tym obiekty usług handlu o powierzchni sprzedaży do 2000 m2, obiekty produkcyjne, magazyny i składy.

Dostępne media:
- z południowo – zachodniej części nieruchomości w kierunku północno- wschodnim przebiega podwójna sieć kanalizacyjna sanitarna Ø 630, w odległości ok. 20 m od północno – wschodniej granicy nieruchomości przebiega sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia, a 30 m od południowej granicy sieć wodociągowa Ø50,
- pozostałe media znajdują się w ul. Wawrzyńca Hajdy: sieć elektroenergetyczna wysokiego, średniego i niskiego napięcia oraz kanalizacja deszczowa Ø 500.

Informacje dodatkowe:
Nieruchomość znajduje się w obszarze górniczym i terenie górniczym Bytom – Centrum I, prognozowane oddziaływania osiągną I – II kategorię.

BSAG 2 ogólne.jpg

BSAG 2 .jpg
BSAG II Hajdy 001 a.jpgBSAG II Hajdy 002 a.jpgBSAG II Hajdy 003 a.jpgBSAG II Hajdy 006 a.jpg
BSAG II Hajdy 008 a.jpg

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.