Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Biuro Organizacji Pozarządowych

Data publikacji: 1 sierpnia 2017



W związku z Zarządzeniem nr 275/17 Prezydenta Bytomia z dnia 19 lipca br., w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Bytomiu, uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 sierpnia br. zadania Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich przejęło nowopowstałe Biuro Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Biuro objęło wszystkie zadania Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, dlatego powyższa zmiana nie rodzi żadnych skutków dla bytomskich organizacji, a współpraca Urzędu Miejskiego z bytomskimi organizacjami będzie przebiegała jak dotychczas. Siedziba Biura mieści się pod adresem Rynek 26/5, gdzie mogą Państwo w dalszym ciągu bezpłatnie korzystać z sali wykładowej i konferencyjnej, a także dostępnych urządzeń biurowych. W razie potrzeby pracownicy Biura służą pomocą zgodnie z kompetencjami.


Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.