Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Biuro Organizacji Pozarządowych

Data publikacji: 1 sierpnia 2017W związku z Zarządzeniem nr 275/17 Prezydenta Bytomia z dnia 19 lipca br., w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Bytomiu, uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 sierpnia br. zadania Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Wydziału Strategii i Funduszy Europejskich przejęło nowopowstałe Biuro Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Biuro objęło wszystkie zadania Referatu Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, dlatego powyższa zmiana nie rodzi żadnych skutków dla bytomskich organizacji, a współpraca Urzędu Miejskiego z bytomskimi organizacjami będzie przebiegała jak dotychczas. Siedziba Biura mieści się pod adresem Rynek 26/5, gdzie mogą Państwo w dalszym ciągu bezpłatnie korzystać z sali wykładowej i konferencyjnej, a także dostępnych urządzeń biurowych. W razie potrzeby pracownicy Biura służą pomocą zgodnie z kompetencjami.


Autor: NGO

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.