Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Biegnij dla siebie i innych

Biegnij dla siebie i innych Data publikacji: 24 listopada 2017Już po raz piąty Stowarzyszenie MYbytomianie organizuje charytatywny Bieg Świętych Mikołajów. W sobotę, 2 grudnia o 10.00 wystartuje bieg dla dzieci, a godzinę później rywalizować będą dorośli w biegu głównym.

Podczas imprezy odbędą się aż cztery biegi: w kategorii dzieci do lat sześciu /dystans 100 metrów wzdłuż Rynku/, w kategorii dzieci od 7 do 10 lat /dystans 200 metrów wzdłuż Rynku /, w kategorii dzieci od 11 do 14 lat /dystans 400 metrów wzdłuż Rynku / oraz bieg główny dla dorosłych. W nim uczestnicy będą musieli przebiec dystans 4,8 km ulicami centrum Bytomia.

W tym roku wpisowe w wysokości 20 zł w całości przeznaczone jest na wsparcie Wspólnoty Burego Misia, która od ponad 30 lat pomaga osobom niepełnosprawnym. W tę szczytną inicjatywę włączyło się wiele osób oraz instytucji, m.in. ZHR i ZHP. Tradycyjnie już wszystkich uczestników biegu obowiązuje strój Świętego Mikołaja.

Dla najlepszych biegaczy organizatorzy ufundowali statuetki, zaś każdy uczestnik imprezy otrzyma pamiątkową zawieszkę oraz certyfikat. Więcej informacji na: https://web.facebook.com/events/238207993010722/ lub pod nr tel.: 667544682.

Zapisy na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/2148.html

W przeddzień Biegu, 1 grudnia o 18.00 odbędzie się magiczny koncert Joanny Lewandowskiej „Mężczyźni mojego życia i Agnieszka”. W programie kobiece spojrzenie na męską poezję ukochanych mężczyzn i poetów Joanny. Bilety-cegiełki na rzecz Wspólnoty Burego Misia można zamawiać drogą mailową wysyłając zamówienie na adres:  MYbytomianie@wp.pl.

Pobierz ulotkę

Autor: AK
Zdjęcia: arch. FB. MYbytomianie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.