Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

UWAGA!!! Zmiana czasu pracy Biura

Zmiana czasu pracy Biura Organizacji Pozarządowych

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Biegnij dla siebie i innych

Biegnij dla siebie i innych Data publikacji: 24 listopada 2017Już po raz piąty Stowarzyszenie MYbytomianie organizuje charytatywny Bieg Świętych Mikołajów. W sobotę, 2 grudnia o 10.00 wystartuje bieg dla dzieci, a godzinę później rywalizować będą dorośli w biegu głównym.

Podczas imprezy odbędą się aż cztery biegi: w kategorii dzieci do lat sześciu /dystans 100 metrów wzdłuż Rynku/, w kategorii dzieci od 7 do 10 lat /dystans 200 metrów wzdłuż Rynku /, w kategorii dzieci od 11 do 14 lat /dystans 400 metrów wzdłuż Rynku / oraz bieg główny dla dorosłych. W nim uczestnicy będą musieli przebiec dystans 4,8 km ulicami centrum Bytomia.

W tym roku wpisowe w wysokości 20 zł w całości przeznaczone jest na wsparcie Wspólnoty Burego Misia, która od ponad 30 lat pomaga osobom niepełnosprawnym. W tę szczytną inicjatywę włączyło się wiele osób oraz instytucji, m.in. ZHR i ZHP. Tradycyjnie już wszystkich uczestników biegu obowiązuje strój Świętego Mikołaja.

Dla najlepszych biegaczy organizatorzy ufundowali statuetki, zaś każdy uczestnik imprezy otrzyma pamiątkową zawieszkę oraz certyfikat. Więcej informacji na: https://web.facebook.com/events/238207993010722/ lub pod nr tel.: 667544682.

Zapisy na stronie: https://elektronicznezapisy.pl/event/2148.html

W przeddzień Biegu, 1 grudnia o 18.00 odbędzie się magiczny koncert Joanny Lewandowskiej „Mężczyźni mojego życia i Agnieszka”. W programie kobiece spojrzenie na męską poezję ukochanych mężczyzn i poetów Joanny. Bilety-cegiełki na rzecz Wspólnoty Burego Misia można zamawiać drogą mailową wysyłając zamówienie na adres:  MYbytomianie@wp.pl.

Pobierz ulotkę

Autor: AK
Zdjęcia: arch. FB. MYbytomianie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.