Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Biegacze uczczą 11 listopada

Biegacze uczczą 11 listopada Data publikacji: 7 listopada 2016Już po raz trzeci biegacze w Bytomiu uczczą Narodowe Święto Niepodległości. 11 listopada, punktualnie o 11.11 spod Amfiteatru w Parku Miejskim miłośnicy zdrowego stylu życia wyruszą na 5 kilometrową trasę.

Bieg, jak co roku ma charakter rekreacyjny, dlatego może w nim wziąć udział każdy. Organizatorzy imprezy - Miechowicka Grupa Biegowa oraz BTM Runners – liczą nawet na 300 zawodników. Tyle właśnie Biuro Promocji Bytomia przygotowało okolicznościowych kotylionów biało-czerwonych dla uczestników biegu.

Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie i uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz mapę biegu


Zapisy do biegu prowadzone są na stronie www.mgb.bytom.pl
BIEG NIEPODLEGŁOŚCI BYTOM 2016.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.