Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 lutego 2018, Wiktor, Cezary, Zygfryd

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pamiętajmy o Żołnierzach Wyklętych

Przez lata władze komunistyczne próbowały zatrzeć o nich pamięć. Choć byli bohaterami i walczyli o wolną i niepodległą Polskę w czasach reżimu komunistycznego, nie wolno było o nich nawet wspominać. Mowa o Żołnierzach Wyklętych. 1 marca w całym kraju uczcimy ich pamięć. Hołd oddadzą także bytomianie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Biegacze uczczą 11 listopada

Biegacze uczczą 11 listopada Data publikacji: 7 listopada 2016Już po raz trzeci biegacze w Bytomiu uczczą Narodowe Święto Niepodległości. 11 listopada, punktualnie o 11.11 spod Amfiteatru w Parku Miejskim miłośnicy zdrowego stylu życia wyruszą na 5 kilometrową trasę.

Bieg, jak co roku ma charakter rekreacyjny, dlatego może w nim wziąć udział każdy. Organizatorzy imprezy - Miechowicka Grupa Biegowa oraz BTM Runners – liczą nawet na 300 zawodników. Tyle właśnie Biuro Promocji Bytomia przygotowało okolicznościowych kotylionów biało-czerwonych dla uczestników biegu.

Zapraszamy wszystkich do udziału w imprezie i uczczenie Narodowego Święta Niepodległości.

Zobacz mapę biegu


Zapisy do biegu prowadzone są na stronie www.mgb.bytom.pl
BIEG NIEPODLEGŁOŚCI BYTOM 2016.jpg

Autor: Tomasz Sanecki

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.