Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 stycznia 2018, Fabian, Sebastian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Niedziela z hokejem

W najbliższą niedzielę, 21 stycznia zapraszamy kibiców hokeja na lodzie na dwa ligowe spotkania, w których zaprezentują się drużyny żeńska i męska TMH Polonia Bytom.

Piłkarze zagrają w turnieju noworocznym

Już po raz trzeci w Hali na Skarpie zobaczymy piłkarzy podczas Noworocznego Turnieju Piłkarskiego. Wśród zespołów zaprezentują się m.in.: GKS Rozbark, Polonia Bytom, Gwarek Tarnowskie Góry oraz Reprezentacja Śląska, w składzie której  zagra Mariusz Śrutwa. Zapraszamy w niedzielę, 21 stycznia.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Capoeira w sierpniu za darmo

Capoeira w sierpniu za darmo Data publikacji: 2 sierpnia 2017Ćwicz na świeżym powietrzu, popraw swoją sprawność fizyczną, poznaj ciekawych ludzi i poczuj klimat brazylijskiej sztuki walki - capoeiry. Bezpłatne zajęcia odbywać się będą w Parku Miejskim im. F. Kachla przez cały sierpień, trzy razy w tygodniu.

Do zapoznania się z tą sztuką walki przypominającą taniec zapraszamy w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Zajęcia poprowadzą instruktorzy bytomskiej sekcji Grupo de Capoeira Camangula.

Walce zawsze towarzyszy muzyka. Zajęcia we wtorki i czwartki rozpoczynają się o godz. 18, a w soboty o godz. 13. By wziąć w nich udział trzeba mieć ukończone 7 lat.

Capoeira to niesamowite połączenie muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki. Capoeira to sport i kultura. To zdrowy tryb życia. Treningi capoeira są również świetną zabawą i kreatywnym sposobem spędzenia wolnego czasu.
 
Nowoczesne ćwiczenia oraz metody treningowe mają charakter ogólnorozwojowy, poprawiają wszystkie cechy motoryczne, wpływają na sylwetkę, pomagają spalić zbędne kalorie. Podczas zajęć uczestnicy poznają własne ciało, rozwijają gibkość, sprawność, szybkość i koordynację. Regularne treningi zapewniają zdrowie, radość, relaks fizyczny i psychiczny.

Organizatorem zajęć jest Biuro Promocji Bytomia Urzędu Miejskiego.
Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: arc Grupo de Capoeira Camangula

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.