Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 października 2018, Ireny, Kleopatry, Jana

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Pierwszy inwestor w KSSE ruszył z produkcją

Oparta na najnowocześniejszych technologiach hala produkcyjno – magazynowa, w której produkowane są panele do bram segmentowych i ogrodzeń została dzisiaj, /11 października/ oficjalne otwarta przez firmę EPCO Polska Sp. z o.o.

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Bezpłatne szkolenia z e-składki

Bezpłatne szkolenia z e-składki Data publikacji: 2 października 2017E-składka nowy wymiar rozliczeń – pod taką nazwą w tym miesiącu ZUS organizuje cykl bezpłatnych szkoleń dotyczących nowych zasad rozliczania.

Od nowego roku zmienią się zasady rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki.

Bezpłatne szkolenia w zabrzańskim oddziale ZUS, zaplanowano od 9 do 11 października oraz 16 i 25 października w godzinach od 12.00 do 14.00.

Więcej informacji na: www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.
zus1.jpg
 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.