Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 października 2017, Marleny, Edwarda, Seweryna

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom

Za kilka miesięcy rusza budowa Centrum Samochodowego Bytom. Docelowo znajdzie tu pracę ponad 200 osób. To już kolejny inwestor, który zdecydował się rozpocząć działalność właśnie w Bytomiu.

Bezpłatne szkolenia z e-składki

Bezpłatne szkolenia z e-składki Data publikacji: 2 października 2017E-składka nowy wymiar rozliczeń – pod taką nazwą w tym miesiącu ZUS organizuje cykl bezpłatnych szkoleń dotyczących nowych zasad rozliczania.

Od nowego roku zmienią się zasady rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przedsiębiorcy do końca roku dostaną jeden indywidualny numer rachunku składkowego. Nie będą już aktywne dotychczasowe numery rachunków, na które przedsiębiorcy opłacali składki.

Bezpłatne szkolenia w zabrzańskim oddziale ZUS, zaplanowano od 9 do 11 października oraz 16 i 25 października w godzinach od 12.00 do 14.00.

Więcej informacji na: www.zus.pl/eskladka oraz telefonicznie 22 560 16 00.
zus1.jpg
 

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.