Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bezpłatne szkolenia dla młodych

Bezpłatne szkolenia dla młodych Data publikacji: 13 września 2017Mieszkasz na Śląsku? Masz od 18 do 29 lat i chcesz znaleźć pracę? Zgłoś się do II edycji projektu Szlifowanie diamentów. Realizowany ze środków unijnych projekt adresowany jest do młodych ludzi, którzy nie pracują i nie uczą się (NEET, z ang. not in employment, education or training).

Do tej grupy zaliczają się zarówno bezrobotni, jak i osoby przedwcześnie kończące edukację, nieszukające pracy. W ofercie projektu znajduje się indywidualne poradnictwo zawodowe i psychologiczne, warsztaty z aktywnego poszukiwania pracy oraz szkolenie zawodowe wraz ze stypendium.

Projetk przewiduje też 3-miesięczny płatny staż oraz zwrot kosztów dojazdów.  Dodatkowe informacje pod nr. tel.: 605 506 777, 509 433 397, 609 090609 oraz mailowo: biuro@keystone.com.pl.
logo wiedza.jpg

Autor: AK
Zdjęcia: www.szlifowaniediamentow2.keystone.com.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.