Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Bezpłatne spotkania Funduszu Górnośląskiego

Bezpłatne spotkania Funduszu Górnośląskiego Data publikacji: 12 stycznia 2017Jak ubiegać się o wsparcie w ramach sektora MSP? Jak skorzystać z pożyczek i poręczeń unijnych? Usługi doradcze i szkoleniowe. To tematy serii bezpłatnych spotkań Funduszu Górnośląskiego S.A. z przedstawicielami lokalnej przedsiębiorczości w Bytomiu.

W związku z możliwością zorganizowania serii bezpłatnych spotkań informacyjno-szkoleniowych przy udziale Funduszu Górnośląskiego w ramach wsparcia przedsiębiorstw działających w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie możliwości rozwoju sektora MŚP w dziedzinie poręczeń unijnych, usług doradczo-szkoleniowych oraz pożyczek, Wydział Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu zwraca się z prośbą do osób zainteresowanych uczestnictwem w ww. spotkaniu o potwierdzenie wyrażenia chęci udziału drogą mailową na adres: zp@um.bytom.pl w terminie do 20 stycznia 2017 r. Prosimy o podanie nazwy firmy - branży oraz ilości osób, które są zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu.

O miejscu i dokładnym terminie spotkania osoby zainteresowane poinformujemy odrębną korespondencją.

(Ważne – szkolenie zostanie zorganizowane w przypadku odpowiedniej liczby przedsiębiorców!).

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fundusz Górnośląski SA

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.