Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Bezpłatne spotkania Funduszu Górnośląskiego

Bezpłatne spotkania Funduszu Górnośląskiego Data publikacji: 12 stycznia 2017Jak ubiegać się o wsparcie w ramach sektora MSP? Jak skorzystać z pożyczek i poręczeń unijnych? Usługi doradcze i szkoleniowe. To tematy serii bezpłatnych spotkań Funduszu Górnośląskiego S.A. z przedstawicielami lokalnej przedsiębiorczości w Bytomiu.

W związku z możliwością zorganizowania serii bezpłatnych spotkań informacyjno-szkoleniowych przy udziale Funduszu Górnośląskiego w ramach wsparcia przedsiębiorstw działających w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie możliwości rozwoju sektora MŚP w dziedzinie poręczeń unijnych, usług doradczo-szkoleniowych oraz pożyczek, Wydział Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miejskiego w Bytomiu zwraca się z prośbą do osób zainteresowanych uczestnictwem w ww. spotkaniu o potwierdzenie wyrażenia chęci udziału drogą mailową na adres: zp@um.bytom.pl w terminie do 20 stycznia 2017 r. Prosimy o podanie nazwy firmy - branży oraz ilości osób, które są zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu.

O miejscu i dokładnym terminie spotkania osoby zainteresowane poinformujemy odrębną korespondencją.

(Ważne – szkolenie zostanie zorganizowane w przypadku odpowiedniej liczby przedsiębiorców!).

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Fundusz Górnośląski SA

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.