Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
14 grudnia 2018, Alfred, Izydor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bezpłatne porady

Konsultacje dotyczące rejestracji stowarzyszeń

Konsultacje dotyczące rejestracji stowarzyszeń odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do godziny 16.00 w Biurze Organizacji Pozarządowych przy Rynku 26/5. Porady prowadzone są przez pracowników Biura.

Nieodpłatna pomoc prawna

Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej (Dz.U. z 2015r., poz. 1255 z późn. zm.) w Biurze przy Rynku 26/5 punkt darmowej pomocy prawnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 16.00.
Jego celem jest nieodpłatny dostęp do porad prawnych na poziomie lokalnym i zniwelowanie zbyt często występującej bariery finansowej do korzystania z profesjonalnej usługi prawnej. Szczegółowe informacje dot. porad prawnych na stronie: http://www.bytom.pl/nieodplatna-pomoc-prawna1


Adres:
Urząd Miejski
Biuro Organizacji Pozarządowych
Rynek 26/5 (IV piętro - winda)
Lokal w pełni jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.