Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 listopada 2017, Adela, Felicyta, Klemens

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Benefis Klubu Roman-tycznych Serc

Benefis Klubu Roman-tycznych Serc Data publikacji: 18 października 2017Od pięciu lat łączy ich zamiłowanie do wspólnego muzykowania, czerpanie inspiracji z poezji i prozy, a przede wszystkim poszukiwania artystycznych form wyrazu. Działający przy Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku Klub Roman-tycznych Serc obchodził wczoraj /17 października/ benefis z okazji okrągłego jubileuszu.

Słowa uznania skierował do jubilatów prezydent Damian Bartyla: Tak jak Bytomski Uniwersytet III Wieku - Klub Romantycznych Serc jest miejscem bazującym na ogromnym potencjale aktywności artystycznej i społecznej seniorów. Życzę państwu nie tylko realizowania swoich pasji, ale także odnajdywania pokrewnych dusz i przyjaźni. Zapewniam, że tak jak dotychczas z życzliwością i otwartością będę uważne wsłuchiwał się w głos seniorów.

W ramach formacji działa zespół muzyczny, który przyjął nazwę Club Roman-tycznych Serc. W jego skład wchodzą: Roman Wildanger - lider zespołu, wokal, gitara, harmonijka, Joanna Atamaniec-Matonia - wokal, skrzypce, altówka, instrumenty klawiszowe, Irena Ołówka - instrumenty perkusyjne Jacek Ornatoski - keyboard.

Podczas benefisu na deskach Teatru Rozbark wystąpił także Gang Marcela, założona w 1978 r. grupa, która na przestrzeni lat wypracowała swój własny niepowtarzalny styl, będący wypadkową country, folku i popu.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.