Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 czerwca 2018, Alicja, Marta, Alojz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Gwiazdy zjadą do Bytomia!

Na te kilka dni wypełnionych muzyką z niecierpliwością czekają miłośnicy dobrej zabawy z Bytomia i okolic. Znamy już nazwiska gwiazd, które wystąpią 21-24 czerwca podczas tegorocznych Dni Bytomia.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Będą utrudnienia na ul. Strzelców Bytomskich

Będą utrudnienia na ul. Strzelców Bytomskich Data publikacji: 10 listopada 2016W poniedziałek, 14 listopada rozpocznie się przebudowa przepustu drogowego pod ul. Strzelców Bytomskich w rejonie skrzyżowania z ul. Objazdową. Kierowcy muszą się spodziewać utrudnień drogowych. Zmiany czekają także pasażerów komunikacji miejskiej.

W związku z prowadzonymi pracami zamknięta zostanie dla ruchu kołowego jezdnia zachodnia /dla jadących do Centrum z Tarnowskich Gór/. Ruch kołowy dla obu kierunków prowadzony będzie sąsiednią jezdnią – wschodnią. Nastąpi również zmiana pracy sygnalizacji drogowej na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i Objazdowej. Wyłączona zostanie relacja lewoskrętu z ul. Strzelców Bytomskich do ul. Objazdowej dla kierowców jadących od strony Tarnowskich Gór.

Objazd do Radzionkowa dla jadących z kierunku Tarnowskich Gór prowadzony będzie przez ul. Sikorskiego lub przez nawrót na rondzie autostradowym do ul. Objazdowej. Przystanek autobusowy z zatoki /przy ul. Objazdowej/ w kierunku do Centrum przesunięty zostanie za skrzyżowanie, w rejon przystanku tramwajowego.

Prace na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i Objazdowej będą prowadzone etapami, a ich zakończenie planowane jest w marcu 2017 roku.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.