Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 września 2018, Dora, Gerard, Teodor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

800 nowych mieszkań powstanie w Bytomiu

Budowę ponad 800 nowych mieszkań w Bytomiu zapowiedział podczas konferencji prasowej prezydent Damian Bartyla.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Będą utrudnienia na ul. Strzelców Bytomskich

Będą utrudnienia na ul. Strzelców Bytomskich Data publikacji: 10 listopada 2016W poniedziałek, 14 listopada rozpocznie się przebudowa przepustu drogowego pod ul. Strzelców Bytomskich w rejonie skrzyżowania z ul. Objazdową. Kierowcy muszą się spodziewać utrudnień drogowych. Zmiany czekają także pasażerów komunikacji miejskiej.

W związku z prowadzonymi pracami zamknięta zostanie dla ruchu kołowego jezdnia zachodnia /dla jadących do Centrum z Tarnowskich Gór/. Ruch kołowy dla obu kierunków prowadzony będzie sąsiednią jezdnią – wschodnią. Nastąpi również zmiana pracy sygnalizacji drogowej na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i Objazdowej. Wyłączona zostanie relacja lewoskrętu z ul. Strzelców Bytomskich do ul. Objazdowej dla kierowców jadących od strony Tarnowskich Gór.

Objazd do Radzionkowa dla jadących z kierunku Tarnowskich Gór prowadzony będzie przez ul. Sikorskiego lub przez nawrót na rondzie autostradowym do ul. Objazdowej. Przystanek autobusowy z zatoki /przy ul. Objazdowej/ w kierunku do Centrum przesunięty zostanie za skrzyżowanie, w rejon przystanku tramwajowego.

Prace na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i Objazdowej będą prowadzone etapami, a ich zakończenie planowane jest w marcu 2017 roku.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.