Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 września 2018, Justyna, Łucja, Cyprian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Dlaczego Bytom? Bo tak!

Dlaczego warto inwestować w Bytomiu? To pytanie pada w nowym spocie promującym rozwój gospodarczy w naszym mieście. Nakręcony dla Urzędu Miejskiego w Bytomiu film właśnie został udostępniony w sieci.

Będą rozmawiać o gospodarce

Będą rozmawiać o gospodarce Data publikacji: 11 października 2016Czym jest wspólnota gospodarcza i ekonomiczna? W jakim kierunku powinna zmierzać polska gospodarka? Na te i inne pytania związane z szeroko pojętnym rozwojem, będzie mowa we wtorek, 18 października podczas spotkania Bytomskiej Izby Przemysłowo Handlowej.

W spotkaniu „Aktywny udział w życiu gospodarczym wspólnoty ekonomicznej, jakim jest państwo”, wezmą udział władze Fundacji Pomyśl o Przyszłości. Warto wspomnieć, że celem tej nowosądeckiej organizacji jest podejmowanie oraz wpieranie wszelkich inicjatyw służących rozwojowi gospodarczemu naszego kraju.

Jak mówią przedstawiciele fundacji: pragniemy, aby Polacy aktywnie uczestniczyli w życiu gospodarczym wspólnoty ekonomicznej, jakim jest państwo. Dążymy do tego, aby ludzie wiedzieli jak funkcjonować w wolnorynkowej i globalnej gospodarce oraz czerpać z tego korzyści.

Fundacja podejmuje współpracę ze środowiskami, które są zainteresowane rozwojem gospodarczym naszego kraju. Jednym z nich jest działająca od ponad dwóch dekad Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa, będąca nie tylko płaszczyzną łączącą pracodawców z pracobiorcami, ale też skupiającą w jednym miejscu przedsiębiorców. Członkostwo w BIP-H umożliwia im współpracę, dzielenie się doświadczeniami czy nawet rozwiązywanie problemów.

Spotkanie odbędzie się 18 października o 16.00 w sali PSS Społem przy pl. Kościuszki 9 (II piętro).

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.