Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 marca 2018, Lubomir, Benedykt, Mikolaj

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Hokeistki z tytułem Mistrza Polski

Bytomskie hokeistki zdobyły dziś /17 marca/ po raz trzeci z rzędu tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu TMH Polonia Bytom pokonała 3:1 zespół GKS Stoczniowiec Gdańsk.

Weź udział w Bytom Spartan Sprint & Super

Ta jedna z najbardziej ekstremalnych imprez biegowych, która odbywa się w Ameryce Północnej oraz Europie już 24 marca zawita do naszego miasta. Na terenie Armady Golf Club biegacze będą musieli zmierzyć się nie tylko z trudną trasą pełną przeszkód, ale również ze swoimi słabościami.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Barbórka Cup 2014

Barbórka Cup 2014 Data publikacji: 4 lutego 2014Już po raz piąty Śląska Liga Górnicza organizuje Turniej Piłki Halowej, podczas którego zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Tym razem cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Michała Stronczka, który w wyniku wypadku samochodowego do dziś pozostaje w śpiączce.

Podczas akcji charytatywnej będzie można zakupić koszulki piłkarskie polskich klubów T-Mobile Ekstraklasy oraz I ligi, a także unikatowe gadżety i pamiątki znanych sportowców. W turnieju weźmie udział 20 zespołów. Zgłoszenia wciąż trwają, a termin zapisów upływa 8 lutego. Atrakcją imprezy, która odbędzie się między 15 a 16 lutego w Hali na Skarpie będzie pokazowy mecz pomiędzy drużynami Polonii Bytom i Ruchu Chorzów z rocznika 2005.

Turniej został objęty patronatem Prezydenta Bytomia Damiana Bartyli.

Zapisy oraz szczegóły dotyczące turnieju


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Śląska Liga Górnicza

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.