Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 września 2018, Tekla, Boguslaw

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Lubisz ekstremalne biegi? Zapraszamy do Bytomia

Tym razem przed dwa dni /6 i 7 października/ biegacze będą zmagać się z ekstremalną trasą w Dolomitach Sportowej Dolinie, w trakcie której będą musieli pokonać zasieki, ściankę ruchomą, drabinkę poziomą, mokradła, tunel i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na kolejny bytomski Ekstremalny Bieg Harpagana.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Akcja "Odjazdowy Bibliotekarz"

Akcja "Odjazdowy Bibliotekarz" Data publikacji: 27 maja 2014Miłośnicy rowerów i książek łączcie się! Już w najbliższy piątek, 30 maja zapraszamy na kolejną edycję Odjazdowego Bibliotekarza oraz Bytomską Rowerową Masę Krytyczną. Weź ze sobą książkę do wymiany, rower i ubierz się w kolorze pomarańczy. Zabawa rusza o 18.00 na bytomskim Rynku.

Akcji towarzyszyć będzie „bookcrossing” – wędrujący żółty regał oraz degustacja herbat firmy „Oxalis” przygotowana przez herbaciarnię „Herbata”. Na każdego uczestnika czeka także słodki poczęstunek oraz tzw. szprychówki – karty rabatowe do kawiarni Baccara Cafe, herbaciarni „Herbata” oraz sklepu RB Rowerek.

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów i książek. Wspólnie z Bytomską Rowerową Masą Krytyczną będziemy przemierzać bytomskie ulice.

Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.