Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 czerwca 2018, Bogna, Florentyna, Rafal

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Akcja "Odjazdowy Bibliotekarz"

Akcja "Odjazdowy Bibliotekarz" Data publikacji: 27 maja 2014Miłośnicy rowerów i książek łączcie się! Już w najbliższy piątek, 30 maja zapraszamy na kolejną edycję Odjazdowego Bibliotekarza oraz Bytomską Rowerową Masę Krytyczną. Weź ze sobą książkę do wymiany, rower i ubierz się w kolorze pomarańczy. Zabawa rusza o 18.00 na bytomskim Rynku.

Akcji towarzyszyć będzie „bookcrossing” – wędrujący żółty regał oraz degustacja herbat firmy „Oxalis” przygotowana przez herbaciarnię „Herbata”. Na każdego uczestnika czeka także słodki poczęstunek oraz tzw. szprychówki – karty rabatowe do kawiarni Baccara Cafe, herbaciarni „Herbata” oraz sklepu RB Rowerek.

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerów i książek. Wspólnie z Bytomską Rowerową Masą Krytyczną będziemy przemierzać bytomskie ulice.

Autor: Tomasz Sanecki

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.