Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2017, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

760 rowerzystów na 760-lecie Bytomia

760 rowerzystów na 760-lecie Bytomia Data publikacji: 26 czerwca 2014Rowerzyści przygotowują się do jubileuszowej, 60. Masy Krytycznej. Jako że Bytom świętuje 760-lecie, chciałbym, aby 27 czerwca wyjechało na nasze ulice 760 rowerzystów – mówi Roman Badura, organizator imprez rowerowych w Bytomiu. Zapraszamy wszystkich rowerzystów w piątek o 18.00 na bytomski Rynek do wspólnej zabawy.

To będzie kolejna wyjątkowa Masa Krytyczna. Czy uda się pobić kolejny rekord frekwencji, o tym przekonamy się już jutro. Organizatorzy wierzą, że miłośnicy jednośladów dopiszą i bytomski Rynek znowu opanują cykliści. Miło będzie, jeśli uczestnicy przyjadą ubrani w strojach stylizowanych na lata sześćdziesiąte – mówi Badura. W ten sposób rowerzyści mają uczcić 60. jubileuszową Bytomską Masę Krytyczną.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM w Bytomiu

Zobacz również:

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.