Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 sierpinia 2018, Joanna, Kazimiera, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Szkody górnicze - wnioski o dokonanie napraw

Przekazujemy informacje pomocne przy ubieganiu się o naprawę szkód górniczych.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

59 Sesja Rady Miejskiej

59 Sesja Rady Miejskiej Data publikacji: 18 stycznia 2018Na 19 stycznia została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bytomiu. Rajcowie obradować będą m.in. nad zmianą uchwały dotyczącej rozwiązania spółki Bytomski Sport Polonia Bytom. Początek o godz. 10 w sali widowiskowej Bytomskiego Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1).

Porządek obrad:

1.    Otwarcie posiedzenia.
2.    Powołanie sekretarzy obrad.
3.    Podjęcie uchwały uchylającej uchwałę nr LVIII/767/17 z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie rozwiązania spółki pod nazwą Bytomski Sport Polonia Bytom spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bytomiu (R-810).
4.    Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr LVIII/766/17 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej miasta Bytomia na lata 2018 – 2046 (R-808).
5.    Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową miasta Bytomia na 2018 rok
(R-809).
6.    Sprawy organizacyjne.
7.    Zakończenie obrad.

W sesji mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane. 

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arc. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.