Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 listopada 2018, Amelia, Albert, Leopold

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Rozbark - budowa promenady wchodzi w decydujący etap

Widać już pierwsze efekty prac, jakie realizowane są na Rozbarku. To właśnie tam w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji MZZiGK w Bytomiu realizuje inwestycję wartą około 12 mln zł. Jednym z jej elementów jest budowa promenady po dawnej kolei wąskotorowej, która ma połączyć ul. Pszczyńską z ul. Alojzjanów.

Żurawie na Łużyckiej. Trwa budowa nowej strażnicy

Symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej strażnicy oraz ceremonia podpisania aktu erekcyjnego przypieczętowały dziś /13 listopada/ realizację ogromnej i wyczekiwanej nie tylko przez bytomskich strażaków inwestycji przy ul. Łużyckiej.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

59 Sesja Rady Miejskiej

59 Sesja Rady Miejskiej Data publikacji: 18 stycznia 2018Na 19 stycznia została zwołana sesja Rady Miejskiej w Bytomiu. Rajcowie obradować będą m.in. nad zmianą uchwały dotyczącej rozwiązania spółki Bytomski Sport Polonia Bytom. Początek o godz. 10 w sali widowiskowej Bytomskiego Centrum Kultury (pl. Karin Stanek 1).

Porządek obrad:

1.    Otwarcie posiedzenia.
2.    Powołanie sekretarzy obrad.
3.    Podjęcie uchwały uchylającej uchwałę nr LVIII/767/17 z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie rozwiązania spółki pod nazwą Bytomski Sport Polonia Bytom spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bytomiu (R-810).
4.    Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr LVIII/766/17 Rady Miejskiej w Bytomiu z dnia 27 grudnia 2017 r. w sprawie wieloletniej prognozy finansowej miasta Bytomia na lata 2018 – 2046 (R-808).
5.    Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetową miasta Bytomia na 2018 rok
(R-809).
6.    Sprawy organizacyjne.
7.    Zakończenie obrad.

W sesji mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane. 

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: arc. UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.