Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
26 kwietnia 2018, Maria, Marcelina, Marzena

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gdzie jest 100 milionów euro? Większość w Bytomiu!

Na 264 miliony zł opiewają projekty złożone przez Bytom w ramach Obszaru Strategicznej Interwencji. Większość przeszła już pozytywną ocenę formalną lub zostały wybrane do dofinansowania przez urząd marszałkowski. OSI staje się faktem - pierwsze remonty i projekty miękkie ruszyły.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Nowe oblicze Rozbarku

Życzenia rozbarczan stają się faktem. Będą mieli w swojej dzielnicy rynek, place zabaw i promenadę, a ruch samochodowy na niektórych ulicach będzie ograniczony.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

25-lecie firmy Voight

25-lecie firmy Voight Data publikacji: 13 maja 2017Ćwierć wieku firmy Voigt to prawdziwe święto dla zarządu, jej wieloletnich pracowników, klientów i partnerów oraz przyjaciół, a więc wszystkich osób, których współpraca, zaangażowanie, życzliwość i wysiłek doprowadziły do sukcesu i osiągnięcia dzisiejszej ugruntowanej pozycji firmy – powiedział Damian Bartyla, Prezydent Bytomia podczas piątkowej /12 maja/ uroczystości w Operze Śląskiej.

Firma Voight działa nieprzerwanie od 1992 roku. Byli w czołówce firm, które przecierały szlaki i uświadamiały znaczenie stosowania profesjonalnych produktów utrzymania czystości. Preparaty jakie mają w swojej ofercie wytwarzane są według własnych receptur. O ich jakości może świadczyć fakt, że są one doceniane są nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Posiadają partnerów biznesowych na Łotwie, Litwie, Słowacji, Rumunii, Węgrzech oraz Niemczech.

Gratuluję stworzenia tak wspaniałego takiego biznesu. Wieloletnie działanie gospodarcze, umiejętne łączenie tradycji z rozwojem innowacyjności, niebywała intuicyjność w orientacji na oczekiwania klienta i potrzeby zmieniającego się rynku – stanowią inspirację i przykład biznesowego spełnienia dla Bytomia, z którym jesteście Państwo również związani – dodał prezydent.


Galeria zdjęć:Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.