Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
21 lipca 2017, Andrzej, Wiktor, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Są mieszkania dla młodych

Dziewięć kolejnych lokali mieszkalnych czeka na młodych w ramach piątej edycji programu „Mieszkania dla Młodych” w Bytomiu. Są to mieszkania do remontu, który najemca musi wykonać we własnym zakresie i na własny koszt przed zawarciem umowy najmu.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Głosuj na Górę Miłości

Po raz kolejny jedna z inwestycji wykonanych przez Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej w Bytomiu bierze udział w Plebiscycie „Modernizacja Roku”. Do konkursu zakwalifikowana została przebudowa zieleni w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu na Górze Miłości.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

25-lecie firmy Voight

25-lecie firmy Voight Data publikacji: 13 maja 2017Ćwierć wieku firmy Voigt to prawdziwe święto dla zarządu, jej wieloletnich pracowników, klientów i partnerów oraz przyjaciół, a więc wszystkich osób, których współpraca, zaangażowanie, życzliwość i wysiłek doprowadziły do sukcesu i osiągnięcia dzisiejszej ugruntowanej pozycji firmy – powiedział Damian Bartyla, Prezydent Bytomia podczas piątkowej /12 maja/ uroczystości w Operze Śląskiej.

Firma Voight działa nieprzerwanie od 1992 roku. Byli w czołówce firm, które przecierały szlaki i uświadamiały znaczenie stosowania profesjonalnych produktów utrzymania czystości. Preparaty jakie mają w swojej ofercie wytwarzane są według własnych receptur. O ich jakości może świadczyć fakt, że są one doceniane są nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach Europy. Posiadają partnerów biznesowych na Łotwie, Litwie, Słowacji, Rumunii, Węgrzech oraz Niemczech.

Gratuluję stworzenia tak wspaniałego takiego biznesu. Wieloletnie działanie gospodarcze, umiejętne łączenie tradycji z rozwojem innowacyjności, niebywała intuicyjność w orientacji na oczekiwania klienta i potrzeby zmieniającego się rynku – stanowią inspirację i przykład biznesowego spełnienia dla Bytomia, z którym jesteście Państwo również związani – dodał prezydent.


Galeria zdjęć:Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.