Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 grudnia 2018, Olimpia, Łukasz, Jolanta

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

13 lat pod patronatem Królowej Jadwigi

13 lat pod patronatem Królowej Jadwigi Data publikacji: 2 października 2017Szkoła Podstawowa nr 28 w Łagiewnikach przygotowuje się do obchodów 13. rocznicy nadania placówce imienia Królowej Jadwigi. Święto uczniów, nauczycieli, rodziców oraz absolwentów, zaplanowano na sobotę, 7 października.

W tym roku uczniowie szkoły z nauczycielami przygotowali muzyczny kabaret „Trzynastka nie musi być pechowa.” Tego dnia na uczniów i nie tylko, będzie czekało wiele atrakcji, a wśród nich dmuchane zamki, ukryte skarby Królowej Jadwigi, których młodzi będą poszukiwać podczas podchodów, turnieje, quizy i konkursy sportowe.

Nie zabraknie też straganów rozmaitości na świeżym powietrzu, aukcji kotów na szczęście, uszytych przez dzieci i rodziców oraz turnieju rodzinnego w piłce nożnej o puchar Romana Szewczyka.

Początek imprezy o 9.00 przy ul. Armii Krajowej 40.

Autor: AK
Zdjęcia: arch. SP 28

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.