Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 października 2017, Piotra, Michala, Ziemowita

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwają inwestycje drogowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Ponad 1 mln zł kosztują inwestycje drogowe, które w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 realizuje MZDiM. Trzy z nich już zostały zrealizowane, zaś pozostałe mają zostać oddane do użytku w październiku i listopadzie. Najważniejsze to: przebudowa ul. Fałata, budowa parkingu przy ul. Modrzewiowej oraz przy ul. Reptowskiej 53-57.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Rodzina na zakręcie. Kampania przeciw przemocy

Bytom rozpoczął drugą odsłonę projektu „Drogowskaz dla rodzin” dotyczącego przeciwdziałaniu przemocy wobec dzieci. Tym razem duży nacisk położony jest na budowanie relacji pomiędzy opiekunami w rodzinach.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

105-lecie Ogrodu ZORZA

Data publikacji: 24 września 2017Najstarszy bytomski Rodzinny Ogród Działkowy w miniony weekend świętował jubileusz swojego istnienia. Gratulacje dla wszystkich działkowców od Damiana Bartyli, Prezydenta Bytomia, przyjął Jan Bazylkiewicz, prezes ROD „Zorza”.

Jestem dumny, że nasze miasto może poszczycić się tak bogatą tradycją ogrodnictwa działkowego, krzewioną dziś przez wielotysięczną społeczność bytomskich działkowców. „Zorza”, jako najstarszy działający ogród działkowy, już od ponad wieku jest spokojną enklawą zieleni, miejscem spotkań towarzyskich, odpoczynku i rozwijania pasji ogrodniczej. Zielone i zadbane działki przyczyniają się nie tylko do reprezentacyjnego wyglądu waszego ogrodu, ale stanowią wraz z parkami, skwerami czy obszarami leśnymi zielone płuca i prawdziwą wizytówkę Bytomia - mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia, podczas jubileuszowego spotkania działkowców z ROD „Zorza”.

Jubileusz 105-lecia ROD Zorza był nie tylko okazją do wspomnień, ale przede wszystkim okazją do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.  

Galeria zdjęć:Autor: wa
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.