Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lipca 2018, Aneta, Bogdan, Aleksy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Wakacyjne warsztaty dla dzieci

Wakacyjne warsztaty już od poniedziałku, 25 czerwca! Zapraszamy młodych filmowców, sportowców, muzyków, kuglarzy, malarzy, ekologów i konstruktorów latawców do Becekobusa, który znów wyruszy na ulice Bytomia. Sprawdzajcie rozkład jazdy i zapisujcie się na zajęcia. Dobra zabawa gwarantowana!

Miłośnicy militariów zjechali do Bytomia

Ziemia drżąca pod kołami wojskowych pojazdów. Ryk silników i huk wystrzałów. Już po raz czternasty miłośnicy militariów z całego kraju przyjechali do naszego miasta, by zaprezentować bytomskiej publiczności swoją kolekcję uzbrojenia.

Walczymy z mafią śmieciową

Nasze postulaty to nie tylko puste słowa na papierze. To konkretne propozycje, których wprowadzenie w krótkim czasie pozwoli rozwiązać problem nielegalnego składowania odpadów – mówił prezydent Damian Bartyla podczas dzisiejszej /12 czerwca/ konferencji prasowej.

Aktualizacja powiadomień o stanie jakości powietrza w województwie śląskim


Internetowy Serwis Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej

BIIP w szerokim znaczeniu obejmuje elementy oprogramowania, sprzęt, zasoby ludzkie i finansowe oraz procedury postępowania dotyczące wykorzystywania gromadzonych w urzędzie danych opisujących przestrzeń Bytomia.

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

105-lecie Ogrodu ZORZA

Data publikacji: 24 września 2017Najstarszy bytomski Rodzinny Ogród Działkowy w miniony weekend świętował jubileusz swojego istnienia. Gratulacje dla wszystkich działkowców od Damiana Bartyli, Prezydenta Bytomia, przyjął Jan Bazylkiewicz, prezes ROD „Zorza”.

Jestem dumny, że nasze miasto może poszczycić się tak bogatą tradycją ogrodnictwa działkowego, krzewioną dziś przez wielotysięczną społeczność bytomskich działkowców. „Zorza”, jako najstarszy działający ogród działkowy, już od ponad wieku jest spokojną enklawą zieleni, miejscem spotkań towarzyskich, odpoczynku i rozwijania pasji ogrodniczej. Zielone i zadbane działki przyczyniają się nie tylko do reprezentacyjnego wyglądu waszego ogrodu, ale stanowią wraz z parkami, skwerami czy obszarami leśnymi zielone płuca i prawdziwą wizytówkę Bytomia - mówił Damian Bartyla, prezydent Bytomia, podczas jubileuszowego spotkania działkowców z ROD „Zorza”.

Jubileusz 105-lecia ROD Zorza był nie tylko okazją do wspomnień, ale przede wszystkim okazją do podsumowania działalności wszystkich działkowców, którzy swoją codzienną pracą tworzą przyjazne, pełne kwiatów i zieleni miejsca.  

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.