Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
10 grudnia 2018, Julia, Judyta, Daniel

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

10 lat Pez Connector

10 lat Pez Connector Data publikacji: 14 grudnia 2013Pierścienie sprężyste, śruby łubkowe i stopowe, nakrętki, wkręty kolejowe i wiele innych –branża kolejowa zajmująca się nawierzchnią kolejową, remontem torowisk czy infrastrukturą transportu zaopatruje się w Bytomiu. Tu przy ul. Bernardyńskiej działa firma Pez Connector, która świętuje dziś dziesięciolecie.

To specjaliści od produkcji kolejowych pierścieni sprężystych: Z1, Z2, Z3, Fe6, profilowanych zgodnie z obowiązującymi normami. Połowę tego, co wyprodukują, eksportują, m.in. do Niemiec, Węgier, Słowenii czy Estonii. Branża, w której działamy nie należy do najłatwiejszych, ale mamy mocną pozycję na rynku, a nasze wyroby cieszą się uznaniem zagranicznych kontrahentów - mówi współwłaściciel firmy, Wojciech Konieczko.

Pez Connector s.c. jest członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Posiada certyfikat ISO 9001:2008. Zatrudnia kilkunastu pracowników.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Pez Connector

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.