Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 września 2018, Konstancja, January

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

10 lat Pez Connector

10 lat Pez Connector Data publikacji: 14 grudnia 2013Pierścienie sprężyste, śruby łubkowe i stopowe, nakrętki, wkręty kolejowe i wiele innych –branża kolejowa zajmująca się nawierzchnią kolejową, remontem torowisk czy infrastrukturą transportu zaopatruje się w Bytomiu. Tu przy ul. Bernardyńskiej działa firma Pez Connector, która świętuje dziś dziesięciolecie.

To specjaliści od produkcji kolejowych pierścieni sprężystych: Z1, Z2, Z3, Fe6, profilowanych zgodnie z obowiązującymi normami. Połowę tego, co wyprodukują, eksportują, m.in. do Niemiec, Węgier, Słowenii czy Estonii. Branża, w której działamy nie należy do najłatwiejszych, ale mamy mocną pozycję na rynku, a nasze wyroby cieszą się uznaniem zagranicznych kontrahentów - mówi współwłaściciel firmy, Wojciech Konieczko.

Pez Connector s.c. jest członkiem Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Posiada certyfikat ISO 9001:2008. Zatrudnia kilkunastu pracowników.


Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Pez Connector

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.